Наша діяльність

 

    Створюючи сайт, однією з головних своїх завдань ми визначили його зрозумілість і зручність для користувача. Ми хочемо, щоб Ви легко змогли знайти саме те що Вам необхідно.

І навіть якщо Ви ще не до кінця розумієте, який товар потрібен Ми допоможемо підібрати найбільш підходящі моделі.

 

    Підбираючи продукцію, ми ставили перед собою завдання запропонувати нашому клієнту якісний, заводський продукт в якому ми були б впевнені. У той же час, цей товар повинен мати прийнятну ціну. Зателефонувавши до нас Ви отримаєте максимально вичерпну інформацію про товар, що допоможе Вам зробити свій вибір. Ми не ставимо перед собою завдання продати клієнтові що завгодно, а хочемо запропонувати саме те, що буде більше відповідати Вашим потребам.

Нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені вибором, тому ми запропонуємо стільки варіантів скільки потрібно.

    Навіть якщо для цього буде потрібно пояснити особливості тієї чи іншої моделі дружині, тещі, секретарці або водієві, яких Ви покличете радитися. Ознака того що ми виконали свою роботу якісно - це рекомендації наших клієнтів своїм друзям, сусідам, родичам. Відстежуючи новинки ринку, ми будемо поповнювати нашу складську програму новими товарами. Ми не будемо писати про те які ми великі, просунуті, як багато років ми на ринку та інші речі які неможливо перевірити. Про себе ми скажемо лише те що Ми - молода, ще не розбещена надприбутками компанія і тому готові працювати на 110%.

Однак, наша команда - це професіонали які працюють на ринку більше 5 років. Незважаючи на це ми продовжуємо вчитися і дізнаватися всього нового що з'являється в сфері шинної інженерії.

 

    Ми добре знаємо ринок шин, і те який сервіс надається клієнту. Тому ми вирішили створити ресурс в інтернеті, який буде зрозумілий для наших клієнтів та виставковий магазин до якого зручно дістатися, щоб подивитися на товар «в живу» і отримати більш докладну консультацію. На наш погляд це важливо, оскільки ми хочемо, щоб наші клієнти знали у кого вони купують і були впевнені у безпеці та якості покупки.

Сподіваємося, що Ви зможете знайти на нашому сайті те що Вам необхідно і ми станемо Вашим надійним партнером.